1

Call Center (Gjuha Shqipe)

Ruaj
Dyqani.com
Follow
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Pershkrimi i konkursit :

Call Center ne gjuhen shqipe (5 vende)

  • Përvojë e mëparshme në punën Call Center  është një avantazh
  • Aftësi të shkëlqyera komunikimi në gjuhën shipe
  • Mënyra e përkushtimit dhe punës në grup
  • Te percjell energji pozitive 
  • Përgjegjshmëri dhe organizim

Ofrojme

  • Pagesë konkurruese
  • Mundësi zhvillimi dhe rritje profesionale
  • Ambient të këndshëm dhe dinamik punë
  • Benefite shtesë në bazë të performancës

Nëse keni interes për këtë pozitë dhe përputheni me kualifikimet e kerkuara, ju lutemi dërgoni CV-në tuaj të përditësua ne email adresen : info@dyqani.com

Kategoria Telekomunikim
Skadon 25/09/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet