1
PREMIUM

Menaxher/e Marketi (3), Zv. Menaxher Marketi (6)

Ruaj
Albi Market
Follow
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 


hr@albicenter.com

Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 05/10/23 (8 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet