1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Ordinanca për terapi fizikale SEENSPA shpallë konkurs për:

Fizioterapeut/e të diplomuar

  • Përparësi kanë start up

Për kushte kontaktohen ata qe perzgjidhen në listë të ngushtë

Të interesuarit të dërgojnë CV në nr +38344567903 ,+38349570091 si dhe email artadedushi87@gmail.com

Kategoria Shëndetësi, Medicinë
Skadon 04/10/23 (7 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet