1
PREMIUM
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Gjiks&Chicks është në kërkim të shtatë anëtareve të rijnë për t’ju bashkuar stafit të tyre, duke përfshirë tre kamerier/e, tre shankist/e dhe një mirëmbajtëse.

  • Kamarier/Kamariere
  • Shankist/Shankiste
  • Asistente e Shitjes (Prishtina Mall)

Adresa e lokalit është Rr.Kasem Haxhimurati, nr45 (Dragodan),Prishtinë. 

Kandidatet preferohen të kenë përvojë punë paraprake dhe aplikimi mund të bëhet në dy forma përmes e-mailit në agagroup.ks@gmail.com dhe përmes numrin të telefonit në +383 49 313 261

Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 04/10/23 (7 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet