1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Pozita: Asistent-e  i/e Shitjes 
Lokacioni: Prishtine (Qendra Tregtare - Albi Mall)
Nr tel: VIBER & WHATSAPP +38349 648-100

Kualifikim i nevojshëm:

  • Page konkurruese 400 euro + bonuse
  • Aftësi komunikuese,iniciative
  • Fleksibil në punë ekipore
  • Njohja e ndonjërës prej gjuhëve të huaja konsiderohet përparesi

Mënyra e Aplikimit:

Kandidatët e interesuar mund të aplikojnë në Email: madamecocoks@gmail.com
ose në numrin e telefonit  +38349 648-100

Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 30/09/23 (3 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet