1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Kompania “PUNTO SHPK” me seli ne Prishtine, e specializuar ne shitjen e inventarit per zyre dhe administrate, perfaqesuese e brendeve te njohura ne kete lemi, shpalle konkurs per kete pozite:

  • Monter (2 pozita) 

Kualifikimet

  • Eksperience ne pune (e preferushme)
  • Aftesi te mira komunikative dhe te punes ne ekip
  • Patent shofer te kategorise B

Ofrojme kushte atraktive te punes!

Te gjithe te interesuarit, te dergojne CV-ne ne email info@punto-rks.com apo ta sjellin ne showroom-in tone ne Magjistralen Prishtine – Fushe Kosove, km 1 (perball Central Park).

Kategoria Punë të Përgjithshme
Skadon 30/09/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet