1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Buna Group SHPK hap konkurs për

  • Mirembajtës Shtëpiak
  • Serviser për Ashensorë

Detyrat dhe përgjegjësitë:

  • Të ketë përvojë te punës së paku 1 vit 
  • Të bëj mirëmbajtjen e objekteve kolektive

Çka ofrohet:

  • Pagë në bazë të marrëveshjes
  • Kontratë 1 vjeqare
  • Orari i punës prej orës 08:00 - 17:00
  • E shtune ,e Diele (Pushim)

Kandidatët e interesuar për punë mund të aplikojnë në numrin e telefonit 045 357 050 Viber ose Whatsapp

Kategoria Punë të Përgjithshme
Skadon 29/09/23 (2 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet