1
PREMIUM PLUS
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Teksti:

Ne jemi në kërkim të një Asistenti/e të Shitjes/Arkatar për t’iu bashkuar ekipit tonë miqësorë në Prishtinë, ,Prizren,Mitrovicë.

Kjo është një mundësi fantastike për individ të motivuar dhe që punojnë shumë.


A&M Clothes është një kompani e tekstilit, me një rrjet të gjërë të dyqaneve në treg për më shumë se 15 vite.
Ne ofrojmë mundësi shumë të mirë të avancimit dhe arritjes në karrierë,

  • Pagë konkurruese në treg. 
  • Nje vend komod dhe emocionus për pune
  • Kurse trajnimi dhe seminare

Te interesuarit të aplikojnë permes linkut: bit.ly/3CMCRaB 

Afati për aplikim: 29.09.2023.

Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 29/09/23 (2 ditë)
Orari Full Time
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet