EPPC Kosova

Teknolog Frutash (Mjedër)

	 	 

EPPC Albania & Kosovo kërkon një Teknolog Frutash (për Mjedrën) për klientin e saj, një ndër kompanitë më të mëdha të përpunimit të frutave në vend.

Kandidati/ja duhet t’i njohë dhe të jetë i/e familjarizuar me proceset e përpunimit të frutave si larja, tharja, ngrirja, etj.

Kërkesat për këtë pozicion janë:    

  • Të ketë të përfunduar Shkollën e Mesme Teknike;
  • Përvojë e mëparshme pune si teknolog/e në industrinë ushqimore (jo më pak se 1 vit);
  • Të jetë i/e familjarizuar me proceset e përpunimit të frutave (kryesisht të mjedrës);
  • Të jetë i/e komunikueshëm/me;
  • Të jetë person i përgjegjshëm dhe me dëshirë për të punuar.

Të dhënat:                                             

Pozicioni:             Teknolog Frutash (Mjedër);

Vendndodhja:   Shqipëri (Tropojë);

Paga:     Shumë konkurruese;

Aplikimet mbyllen:          12.07.2019.

Si të aplikoni:                                        

Për të aplikuar për këtë mundësi punësimi, ju lutemi dërgoni CV-në tuaj dhe dokumentet e tjera shoqëruese duke përmendur pozicionin Teknolog Frutash (Mjedër)’ në adresën e e-mail-it:

kosovo@eppc.al

Ju do të kontaktoheni vetëm në qoftë se CV-ja juaj dhe dokumentet shoqëruese do të kualifikohen. Tek ne CV-ja juaj është e sigurt dhe trajtohet në konfidencialitet të plotë.

TAGS: EPPC Kosova, PrishtineKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

Shikime 1501
Kategoria Të tjera
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
Koronavirus - Live
224
të infektuar
a
38
të shëruar
a
6
të vdekur
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC