1

Ndihmës Kuzhinier/e, Enëlarëse

Ruaj
Tiffany National Restaurant
Follow
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Restauranti Tiffany National Restaurant shpallë konkurs për pozitat:

  • Ndihmes Kuzhinier/e (Kandidatët mund të jenë dhe pa përvoje pune)
  • Enëlarëse

Kandidatët preferohet të kenë përvojë pune adekuate si dhe aftësi të mira komunikimi. 

Te interesuarit te lajmerohen ne numrin e telefonit: +38344350550

Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 27/09/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet