1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Shitës/e - Showroom (6)

Detyrat:

  • Komunikon me klientët dhe ofron zgjidhje për kërkesat e tyre
  • Kujdeset dhe organizon shitjen në dyqan
  • Krijon dhe mbanë raporte profesionale me stafin e kompanisë
  • Shkathtësi të shkëlqyera komunikimi
  • Përvojë pune ( e preferueshme sektori i njejtë)


Të interesuarit mund të aplikojnë përmes butonit 'APLIKO KËTU'  ose të lajmërohen në emailin  info@dicasahome.com ose +383 48 62 00 77

⏱️ Dëshiron të aplikosh më shpejtë?

Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 27/09/23 (Skadon: SOT)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet