1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Interior Designer X4

Detyrat:

  • Përvojë pune 2+ vite në fushën e Arkitekture/Interior Design
  • Njohuri të softwereve (Archicad, 3DMAX, Lumion) dhe njohuri të mira të MS-Office
  • Njohuri të materialeve të punës
  • Përvojë në interior
  • Aftësi për vërejtjen e detajeve të projektimit
  • Aftësi në shitje
  • Shkathtësi të shkëlqyera komunikimi
  • Administrim dhe koordinim i punëve

Mënyra e aplikimit:

Të interesuarit mund të aplikojne permes butonit 'APLIKO KËTU' ose CV dhe Portfolio të dërgohet në e-mail: info@dicasahome.com

Të interesuarit të lajmrohen në:
+383 48 62 00 77

Kategoria Art dhe Kulturë
Skadon 27/09/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet