1
PREMIUM

Staf i depos

Ruaj
LC Waikiki Retail Company
Follow
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Bëhuni pjesë e ekipës tonë, si:
- Staf i depos
duke dërguar CV apo të dhënat tuaja (Emri, Mbiemri, Nr Telefoni dhe Pozita) përmes butonit '
APLIKO KËTU' ose në email adresën: GJAKOVA.NERTİLİ@LCWAİKİKİ.COM ,
apo edhe direkt në pikën tonë në Gjakovë, tek Qendra tregtare Nertili.

Kategoria Transport, Logjistikë
Skadon 24/09/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Gjakovë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet