1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 
KONKURS PUNE 
 
Dizajner Grafik
 
  • Përparësi kanë kandidatët që njohin Adobe After Effects, Adobe Illustrator dhe platforma të ngjashme. 
  • Përshtat dizajnet sipas llojit të materialit të kërkuar;
  • Të jetë energjik/e, të ketë iniciativë dhe kreativitet, të ofroj ide të reja në çështje të ndryshme lidhur me procesin e punës;  
 
Nëse jeni një profesionist i kreativitetit dhe dizajnit, na bashkohuni në ekipën tonë.
Aplikoni tani dhe bëhuni pjesë e ekipit tonë!
 
+383 48 383 383 
publico.group@gmail.com
Adresa: Magjistralja Prishtinë-Ferizaj,Kilometri i 10-të, Fshati Konjuh.

Kategoria Marketing, Reklamim & PR
Skadon 24/09/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet