1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Administratore

Solid Group është në kërkim të një Administratoreje qe do të asistoj në punët e përgjithshme administrative të zyrës.

  • Kandidatet duhet të kenë njohuri të shkëlqyera të gjuhës angleze (në të shkruar dhe të folur).
  • Përvoja e mëhershme në pozita të ngjashme do të konsiderohet përparësi.

Dërgoni CV-në tuaj në solidkos@gmail.com duke specifikuar në Subject: Administratore. Për më shumë informacione, na kontaktoni në numrin 045 549 833.

 

Kategoria Administratë
Skadon 23/09/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet