1

Berber/e, Recepsionist/e

Ruaj
The G.O.A.T Barber House
Follow
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Nese jeni person kreativ, i/e motivuar për zhvillim të karrierës si dhe nëse përkujdesja ndaj flokëve për ju është më tepër një art se sa një detyrë, ju ftojmë të bëheni pjesë e ekipit tonë. 

Berber/e

Poashtu kemi te hapur edhe poziten per  Recepsionist/e me keto pergjegjesi: 

  • Pranimin e thirrjeve, porosive
  • Caktimin e termineve
  • Sherbime tjera sipas kerkeses se menaxhmentit

Gjithashtu, merret me sherbimin e klienteve dhe mirembajtjen.

Te gjithe te interesuarit mund te kontaktojne ne kete nume telefoni: 048 482 880 ose +1 (914) 486-4444 (Whatsapp)

 

 

Kategoria Punë të Përgjithshme
Skadon 22/09/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet