1
PREMIUM

Punëtor në Auto Larje dhe Mirëmbajtës i Oborrit

Ruaj
Ejona
Follow
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Ejona hap konkurs për poziten:
 
Punëtor në Auto Larje dhe Mirëmbajtës i Oborrit

Detyrat
  • Pastrimi i vetrave të kompanisë dhe klientëve;
  • Mirëmbajtja e oborrit të objektit

Kualifikimet

  • Përvojë pune 1 vjeçare

 Te interesuarit te dergojne CV-ne ne e-mail ejona@ejona.com ose te paraqiten ne zyret tona ne Zahaq, Peje.

+38349137987
 

Kategoria Punë të Përgjithshme
Skadon 20/09/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Pejë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet