1
PREMIUM PLUS

Menaxher (Të ketë njohuri të Gjuhës Gjermane)

Ruaj
B.A.N Solution
Follow
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Nese e flet gjuhen Gjermane (B2 -C1) dhe je i motivuar dhe i interesuar te punosh ne nje ambient fantastik te punes vendin e ke ne BAN-SOLUTION.

Ne ofrojmë:

  • Pagë te lart + Bonus.
  • Kontratë afatgjatë.
  • Trajnime per zhvillim profesional.
  • Ekip Bashkpunues.
  • Ambient fantastik i punes.

Hier kannst du dich bewerben!


Nese flisni gjuhen Gjermane niveli B2/C1 vendi juaj eshte tek ne.Ekipi yne po rritet dhe ne po kerkojme me shume kolege te rinje per t’iu bashkuar ekipit tone.
APLIKO ONLINE NE:
www.Ban-Solution.com
OSE CALL AGENT TE GJUHES GJERMANE 
 
Nese flisni gjuhen Gjermane B2/C1 vendi juaj eshte tek ne.Ekipi yne po rritet dhe ne po kerkojme me shume kolege te rinje per t’iu bashkuar ekipit tone. 

Kategoria Menaxhment
Skadon 20/09/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet