1
PREMIUM PLUS
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

“Koha Grill”  në ambientet e qendrës tregtare në Prishtinë, “Central Park”,  ka hapur konkurs për pranimin e punëtorëve në kategori të ndryshme, duke përfshirë:

  • Kuzhinier (2)
  • Ndihmës Kuzhinier

Mënyra e aplikimit: Të gjithë të interesuarit ju ftojmë të kontaktoni në numrat tanë të telefonit: +383 43 809 414 dhe +383 49 500 180

Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 19/09/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet