Sava Tours

Agjente udhëtimi (2 vende pune)

	 	 

Kompania SAVATOURS Sh.p.k.  shpall konkurs per plotesimin e pozitave:

Agjente udhetimi (2 vende pune)

Pershkrimi i pozites se shpallur :

  • Te kete njohuri te sistemit AMADEUS
  • Te kete njohuri per shitjete a paketave turistike
  • Te kete njohuri te gjuhes angelize
  • Te kete aftesi komunikative dhe efikasitet ne pune ekipore
  • Pervoja e punes e deshirueshme

Kandidatet e interesuar duhet ta dergojn CV ne email adresen: hr@savatours-ks.com

Konkursi mbetet I hapur deri me date 20.06.2019

Vetem kanditatet qe I plotesojn kushtet do te thirren ne interviste

SAVATOURS

T +383 38 77 22 22
T +383 38 77 55 55
C +383 44 545 313

TAGS: Sava ToursPrishtineKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

Shikime 5133
Kategoria Shitje
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
Koronavirus - Live
1032
të infektuar
a
789
të shëruar
a
29
të vdekur
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC