Pi Communications

Dizajner Grafik

	 	 

Konkurs - Dizajner Grafik

Pi Communication eshte ne kerkim te nje Dizajneri Grafik me njohuri ne printim digjital.

Kandidati duhet te kete njohuri te paketes se Adobe dhe teknikave te shtypit.

Per aplikim, dergoni CV dhe portfolio ne info@pirelations.com

TAGS: PI CommunicationsPrishtineKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

Shikime 2379
Kategoria Art & Dizajn
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC