PPM Restaurant

Kamarier/e (2 vende) dhe Shankist/e

	 	 

Pozitat: Kamarier/e (2 vende) dhe Shankist/e

Lokacioni: Lagjja Marigona, Prishtinë

Detyrat dhe përgjegjësitë:

  • T'i mirëpresë klientët;
  • T'i informojë klientët rreth menysë dhe të bëj rekomandime sipas nevojës;
  • Të merr porosinë si dhe të servojë ushqimin dhe pijet e kërkuara;
  • Të sigurohet gjatë gjithë kohës që klientët të jenë të kënaqur me shërbimin si dhe të përgjigjet në mënyrë profesionale ndaj çdo kërkese të tyre;
  • Të kryej detyrat që i caktohen.

Aftësitë:

  • Të ketë aftësi te shkelqyera komunikuese;
  • I/e motivuar për punë;
  • Përvojë pune ne fusha te ngjashme (në përgatitjen e koktejeve dhe pijeve të ndryshme);
  • Njohja e gjuhës angleze (e preferuar).

Të gjithë të interesuarit mund të aplikojnë duke na kontaktuar përmes emailit: ppmrestaurant@gmail.com apo numrit të kontaktit: 044 490 690

TAGS: PPM RestaurantPrishtineKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

Shikime 1262
Kategoria Hoteleri
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC