Boutique Caffe Runway
Kamarier/e dhe Shankist/e
Shpërndaje
	 	 

Pozitat: Kamarier/e dhe Shankist/e

Detyrat dhe përgjegjësitë:

  • T'i mirëpresë klientët;
  • T'i informojë klientët rreth menysë dhe të bëj rekomandime sipas nevojës;
  • Të merr porosinë si dhe të servoj ushqimin dhe pijet e kërkuara;
  • Të kryej detyrat që i caktohen.

Aftësitë:

  • Të ketë aftësi te shkelqyera komunikuese;
  • I/e motivuar për punë;

Të interesuarit të lajmërohen në këtë email adresë: vjosajuniku@hotmail.com apo përmes numrit të kontaktit: 044 666 678 viber&whatsapp

TAGS: Boutique Caffe RunwayPrishtineKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

Shikime 528
Kategoria Hoteleri
Skadon 21 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest local network certified by Bureao Veritas with ISO 9001:2015
for Quality Management
Follow Us
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC