StarLabs

Web Developer - Praktike dhe punesim (10 pozita)

	 	 

StarLabs eshte ne kerkim te 10 Web Developers te cilet kane aftesi ne Web teknologji. Ftojme te gjithe ata qe kane deshire per te filluar karrieren e tyre ne fushen e teknologjise informative te aplikojne ne konkursin e hapur per kete pozite.

Kandidatet qe tregojne perkushtim dhe aftesi do te marrin kontrate te rregullt pune.

Pergjegjesite:

  • Mesimi sa me i shpejte i teknologjive qe klienti i StarLabs kerkon
  • Te punoje orare te plote
  • Te ndihmoje ekipeve ekzistuese ne menyre qe te krijoje pervoje pune.

Aftesite:

  • Aftesi ne Front End (HTML, CSS, JS)
  • Aftesi ne Backend (PHP, MYSQL)
  • Aftesi ne Wordpress
  • Niveli i gjuhes angleze te jete i larte (nje nga kushtet kryesore)
  • Te perballoje pune dinamike ne baza ditore
  • Te kete vullnet per te mesuar
  • Saktesi dhe fokus ne pune

Shikime 6527
Kategoria
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC