Roof Sh.P.K.

Vende të lira të punës (6)

	 	 

“Roof Sh.p.k.”

Roof Sh.p.k. me kater subjektet e sajë “Roof Bistro”, “Roof Food”, “Roof Burger dhe “Bite” me këto lokacione: Roof Bistro në lagjen Kalabria, Roof Food në lagjen Bregu i diellit tek Qendra Tregtare, dhe ne lagjen Tophane Rr. U.ç.k. tek Qafa, Roof Burger në lagjen Bregu i diellit tek Qendra Tregtare dhe ne Fush Kosove tek Zona Industriale dhe Bite në lagjen Tophane Rr. U.ç.k. te Qafa:

 Hap konkurs punësimi për këto pozita

  1. Kuzhinier/e
  2. Kamarier
  3. Shankist
  4. Ndihmës kuzhinier
  5. Enlarës/e
  6. Shitëse

  Detyrat dhe përgjegjësitë:
- Entuziazëm dhe pasion për të ofruar shërbim të shkëlqyer
- Përpikmëri, mirësjellje dhe kujdes ndaj klientëve
- Aftësi të mira komunikimi me klient
- Ambicie dhe motivim
 
Kandidatët që dëshirojnë të aplikojnë duhet të aplikojnë përmes Webfaqes:
tregugroup.com apo  e_mailit:  info@tregugroup.com, poashtu dhe ta dergojnë CV në numrin Viber dhe +383/49/933/576

Bëhu pjesë e ekipit më të madh dhe më të respektuar në Kryeqytet, që gëzon kushte të veçanta dhe trajtim njerzorë. 

Ju mirpresim.

TAGS: Roof GroupPrishtineKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

Shikime 3127
Kategoria Hoteleri
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC