1
PREMIUM

Kasap (2) Ulqin

Ruaj
Mishtore Meraja 4
Follow
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Mishtore ''Meraja 4''  Ulqin hape konkurs per:

Kasap (2)

Paga: 1400€ 

Vendi: Ulqin

Orari: 8 ore 
Banimi, mengjesi, dreka ofrohen nga vendi i punes.

Te gjithe te interesuarit mund te kontaktojne ne numrin e telefonit:
 00382/69-588005 ( viber dhe whatsapp)

Kategoria Punë të Përgjithshme
Skadon 07/07/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet