1
PREMIUM

Menaxher/e i/e Pikës, Zv. Menaxher/e i/e Pikës, Arkëtar/e (4), Sektorist/e (7), Pranues Malli

Ruaj
iffi's
Follow
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Gati për një karrierë emocionuese në tregtinë me pakicë?

Ju mirëpresim në IFFI’S Store!

Si një kompani e re në industri, jemi në kërkim të punëtorëve të talentuar dhe të motivuar për pozita të ndryshme. Tek ne keni mundësinë të kontribuoni në krijimin e një përvoje të pazakontë dhe të vendosim standarde të reja. Bëhuni pjesë e ekipit tonë të dinamikëve dhe filloni karrierën tuaj të suksesshme në tregtinë me pakicë. Aplikoni tani dhe përfitoni nga ky shans!

 

 

Të gjithë të interesuarit të aplikojnë përmes butonit më poshtë ose emailit info@iffis-ks.com

 

Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 07/07/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Fushë Kosovë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet