1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

048 902 224

Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 06/07/23 (Ka skaduar!)
Orari Part Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet