1

Kamarier/e (8), Shankist (2), Mirmbajtëse (2)

Ruaj
Kulla e Gjinajve
Follow
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Kulla e Gjinajve shpall konkurs:

Kamarier/e / Shankist / Mirmbajtës/e

Nëse jeni dashamirës të natyrës dhe entuziast për punë të përbashkët ju ftojmë të na bashkoheni në familjen tonë të madhe.

Ne po kerkojmë:

  • Kamarier/e (x8)
  • Shankist (x2)
  • Mirmbajtës/e (x2)

Kushtet:

  • Pagë mbi mesataren
  • Shujta ditore

Kulla e Gjinajve është një vend atraktiv me një meny të pasur tradicionale, rëndësi e veqant i kushtohet furnizimit, ku bëjmë të pamunduren që të marrim më të mirën nga bujqit dhe blegtorët lokal.

Sepse në fokusin e punës sonë është " të mendojmë globalisht, të ushqehemi lokalisht".

Përveq ushqimeve bio dhe të përgatitura nga maestrot e kuzhinës sonë, ne ndodhemi në një vend piktoresk mu në mes të natyrës, me hotelin dhe restaurantin të cilin në cdo aspekt i jemi adaptuar të bukurës natyrë.

Bëhuni të privilegjuarit e hoteleris dhe mikpritjes duke qenë pjesë e Kullës së Gjinajve, s'bashku me klientët tanë do të krijojmë momente dhe përvoja të paharrura.

Për t'ju bashkuar familjes sonë të madhe ju mund të aplikoni duke na dërguar CV-në (opsionale), email: kullaegjinajve@gmail.com, ose të na kontaktoni në tel. : 049 132 343

Adresa: Makresh i Epërm Artanë ( ish - Novoberd).

 

Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 06/07/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Gjilan
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet