1
PREMIUM PLUS

Shitës/e Sezonale (10) - Arbëri

Ruaj
Melodia PX
Follow
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Mënyra e aplikimit: Te gjithe te interesuari/at mund te aplikojne permes email hr@melodiapx.com te kontaktojne ne numrin e telefonit 045 505 540  ose edhe permes linkut: https://hr.melodia-ks.com/index.php?dispatch=job_board.apply&job_id=12

 

Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 05/07/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet