1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

GO SHIPPING KOSOVA LLC eshte kompani e cila merret me transport nderkombetar te mallrave dhe aktualisht kemi nevoje per nje person ne kete pozite:

Customer Service

Kushtet:

  • Njohja e gjuhes Angleze.
  • Njohuri kompjuterike (Microsoft Office, sisteme operative)
  • I/e shkelqyeshem ne komunikim.
  • Aftesi të shkelqyera ne menaxhimin e kohes dhe percaktimin e prioriteteve.
  • Kane perparsi ata qe kane pervoje ne fushen e transportit nderkombetar te mallrave.

Detyrat:

  • Menaxhimi i dokumentacionit te klienteve dhe percjelljen e tyre tek personat adekuat.
  • Mbajtja e klienteve te informuar ne lidhje me ngarkesat e tyre.
  • Regjistrimi i ngarkesave dhe rezervimeve ne programet perkatese.
  • Asistimi i vazhdueshem ne organizimin e ngarkesave nga portet e shkarkimit deri ne Kosove.

Kandidatet e interesuar duhet te dergojne CV ne email adresen:

v.sojeva@goshipping.eu

s.orfanidis@goshipping.gr

Kategoria Telekomunikim
Skadon 20/06/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet