1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Konkurs I hapur për:

Kuzhinier/e

Lokacioni: Prizren

Detyrat dhe përgjegjësitë:

 • Aftësi të mira komunikimi.
 • Aftësi të mira prezantuese të sherbimeve dhe produkteve.
 • Rrespektimi I rregullave në punë
 • Përvojë e domosdoshme, sipas vendit të punes.
 • Ruajtja e raporteve kolegiale, departmentet dhe sektore të tjera të kompanise.

Kualifikimet dhe kriteret e nevojshme:

 • Të jetë I besueshëm dhe I drejtë.
 • Të jetë I gatshëm të punojë në group dhe individualisht
 • Të jetë fleksibil dhe I përshtatshëm për të punuar në orar të ndryshëm.
 • Aftësi për të punuar nën presionin e kohës.
 • Preferohet shkollimi I lartë
 • Përvoj pune, minimum 2 vjet.

Aplikimi duhet të bëhet vetem online duke derguar:

Cv-ne tuaj me foto permes e-mail, adreses: hr@euroshell-ks.com

Në subject le të shenohet pozita për të cilin aplikoni.

Informata shtese prej ores 8:00-17:00 tel: +383 49 940 014

Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 02/07/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prizren
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet