1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Pozita: Mirembajtese
Lokacioni: Magjistralja Prishtine – Ferizaj km4

Detyrat:

  • Përgjegjës/e për mirëmbajtjen e brendshme
  • dhe të jashtme higjienike të hapësirave të përbashkëta;
  • Të njeh dhe përdor mjetet e punës sipas praktikave
  • të mirëmbajtjes higjienike;
  • Zbaton rregulloren e kompanisë për siguri;
  • Ruajtja e pajisjeve të kompanisë;

Orari I punes: E Hene – E Premte (08:00-16:00)

Të interesuarit për punë mund të lajmrohen në 049/314-413, ose prane zyreve te kompanise!

Kategoria Punë të Përgjithshme
Skadon 12/06/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet