1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Kompania “EURO DELTA” SHPK, shpall konkurs për pozita të lira pune, për pikën në Fushë Kosovë dhe Prishtinë (AlbiMall):

Pozitat e kërkuara:

  1. Operator/e në Automarket
  2. Arkatare

Kualifikimet           

  • Arsimim i mesëm ose i lartë,
  • Të ketë aftësi të shkëlqyera të komunikimit dhe kujdesit ndaj klientit,
  • Të ketë njohuri të gjuhës angleze (e preferuar),


MËNYRA E APLIKIMIT:

Të interesuarit/at mund të aplikojnë duke dërguar CV, në email:

info@eurodelta-ks.com  ose whatsapp +38348777707

Ju lutemi të vendosni në subject: Pozita 

Afati i fundit për aplikim:  15 Qershor 2023

Bashkohu me ekipin tonë!

Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 15/06/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet