1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Egzona Jewelry shpallë konkurs pune për poziten:

Shitëse (4)

Lokacioni: Albi Mall

Të interesuarat mund të dërgojnë CV në email: egzonahandmade@gmail.com

Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 30/06/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet