1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

SOSO caffe food & more shpall konkurs për :

  • Kamarier/e

Cfare ofrojme ne:

  • Kontratë pune
  • Ambient komfort dhe familjarë

Lokacioni: Prishtinë / Emshir / Banesat e Arabve

Të interesuarit mund të kontaktojnë në : +383 43 877 544 (Vetëm në Viber)

Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 28/06/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet