1

Punëtor për Mirëmbajtje të Objektit

Ruaj
Aris Lift
Follow
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

ARIS LIFT hap konkurs për

Punëtor të pastrimit dhe mirëmbajtjes së objektit 

Detyrat dhe përgjegjësitë:

  • Të bëj mirëmbajtjen e objektit

Rroga: Sipas marreveshjes

  • Ofrohet kontrate 1 vjeqare

Orari: 08:00 - 17:00

Lokacioni: Fushë Kosovë

Kandidatët e interesuar për punë mund të aplikojnë në numrin e telefonit +383 44 343 330 Viber ose Whatsapp apo përmes email: arislift@hotmail.com

Kategoria Punë të Përgjithshme
Skadon 28/06/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Fushë Kosovë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet