1

Asistent/e i/e Shitjes (Prishtina Mall & Albi Mall)

Ruaj
JYSK
Follow
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Pozita: Asistent/e i/e shitjes

Lokacioni: JYSK Prishtina Mall & JYSK Albi Mall

Aplikoni si Asistent/e i/e shitjes në JYSK Prishtina Mall & JYSK Albi Mall  duke plotësuar formularin e aplikimit përmes butonit "Apliko" apo dërguar CV-në tuaj në hr@jysk-ks.com dhe përfitoni nga benefitet që JYSK ofron.

Kultura jonë e fortë e ekipit dhe angazhimi i juaj sigurojnë që ditët e punës të jenë sfiduese e argëtuese dhe që ju të keni mundësinë të bëni një ndryshim në JYSK.

Afati për aplikim: 24-31.05.2023

"BRING DEDICATION. MEET POSSIBILITIES"

Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 31/05/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet