1
PREMIUM
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 
Konkurs pune për Operator/e për Print

Printoj.com është kompani inovative në fushën e printimeve digjitale me zyret në Prishtinë. Ne ofrojmë shërbime për klientët tanë si dhe printime të personalizuara. Vazhdimisht jemi duke i rrit kapacitetet tona dhe jemi në kërkim të talenteve të rinj.

Kemi hapur pozitën “Operator/e për Print”

Kushtet dhe përgjegjësitë

  • Të jetë i/e gatshme të mësojë proceset e printimit
  • Të jetë i/e vëmendshme dhe me kujdes ndaj detajeve
  • Të jetë i/e vëmendshme dhe me kujdes ndaj detajeve
  • Preferohet të ketë patentë shoferin

Na dërgoni CV-në tuaj në: info@printoj.com
Afati për aplikim është deri më: 20 qershor 2023

Kategoria Punë të Përgjithshme
Skadon 20/06/23 (12 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet