1
PREMIUM PLUS

Ndihmës Kuzhinier, Shërbim Take Away

Ruaj
Station
Follow
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Station 038 me lokacion ne Prishtine shpall konkurs për Djem dhe Vajza për pozitat:

  • Ndihmës Kuzhinier dhe Shërbim Take Away

Ofrohet page konkurruese

Mënyra e aplikimit: 

Të gjithë kandidatët e interesuar mund të kontaktojnë në numrin e telefonit
046 772 772

Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 21/06/23 (13 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet