1
PREMIUM

Asistent/e i/e Shitjes (12), Arkatare (5), Depoist (5)

Ruaj
Koton
Follow
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

KOTON, për plotësimin e nevojave me staf, shpall konkurs pune për këto pozita:

  • ASISTENT/E TË SHITJES (12)
  • ARKATARE (5)
  • DEPOIST (5)

Benefitet:

  • Pagë konkurruese
  • Bonuse në shitje
  • Ambient i mirë pune

Lokacionet:

  • Abi Çarshia, Prizren
  • Ring Mall, Ferizaj
  • Prishtina Mall, Prishtinë
  • Avior Mall, Fushë Kosovë

Mënyra e aplikimit!

Të interesuarit mund të aplikojnë duke plotësuar formularin online në: bit.ly/3MHXCfS

apo përmes numrit kotaktues: +383 43 578 005

Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 19/06/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet