1
PREMIUM PLUS
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

KONKURS PUNE

Kompania “Accounting & Consulting Services SH.P.K. ” shpalle nje vend per pune praktike.

Adresa: Rr.Zenel Salihu, Prishtine.

  • Preferohet te jete student nga fakulteti ekonomik me njohuri rreth pakos office (Word, Exel etj) .
  • Mosha nga 18-25 vjeqare.

Detyrat e punes :

  • Regjistrime te librave te kontabilitetit dhe sherbimeve tjera administrative.

Per informata mund te kontaktoni nr.tel: +38344556553 apo (viber & whatsapp), 
po ashtu kandidatët e interesuar mund të dërgojne CV në email egzonshala.asb@gmail.com

Kategoria Ekonomi, Financë, Kontabilitet
Skadon 18/06/23 (11 ditë)
Orari Intern
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet