1
PREMIUM
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

jdwaterboutique@gmail.com

+383 49 / 270000 

 

Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 17/06/23 (10 ditë)
Orari Full Time
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet