1
PREMIUM
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 
Bëhu pjesë e ekipit tonë dhe krijo përvojë të veçantë duke punuar në aktivitete promocionale për brende të ndryshme vendore dhe ndërkombëtare.
 
Aktivitetet promocionale do të mbahen kryesisht në bare dhe markete, ndërsa angazhimi do të jetë 4 deri 6 orë në ditë.
 
Të gjithë të interesuarit mund të dërgojnë foton dhe CV-në e tyre në:  promotions@vmtre.com

Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 14/06/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet