1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Graphic Designer

Ne jemi në kërkim të një dizajneri/re grafik kreativ/ve

Kushtet që duhet të përmbush kandidati/ja :

 • Të ketë të paktën 3+ vite përvoj pune në fushën e dizajnit grafik
 • Të ketë njohuri të shkëlqyera në përdorimin e programeve Adobe (Photshop, Ilustrator)
 • Të ketë njohuri bazike në Adobe Premier ose Adobe After Effects
 • Të ketë njohuri në përdorimin e programeve Office 365
 • Të jetë i vëmendshëm në detaje dhe të jetë kreativ
 • Të ketë aftësi të shkëlqyera të komunikimit verbal dhe shkruar në gjuhën Shqipe
 • Të ketë aftësi të shkëlqyera të komunikimit verbal dhe shkruar në gjuhën Angleze

Benefitet :

 • Paga konkuruese
 • Ambient i bukur pune
 • Orarë i rregullt sipas ligjit të punës në Rep. e Kosovës

  Dergo CV dhe Porfolio në
  info@dicasahome.com

Vetëm grupi i përzgjedhur do të kontaktohen në fazën e intervistimit !

Të interesuarit të lajmrohen në:
+383 48 600 002

Kategoria Marketing, Reklamim & PR
Skadon 12/06/23 (4 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet