1
PREMIUM

Zv.Menaxher, Arkëtare, Sektoriste, Depoist

Ruaj
Albi Market
Follow
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 


hr@albicenter.com

Shikime 3,899
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 31/05/23 (1 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet