1

Operator Telefonik (Gjuhë Gjermane)

Ruaj
GM Center
Follow
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 
Operator Telefonik GJUHA GJERMANE,
Flisni kete gjuhe dhe jeni akoma pa pune?
Punoni aktualisht ne nje call center dhe paga ne fund temuajit nuk ju del ??
Atehere zgjidhja per ju jemi ne.
GM center eshte ne kerkim te operatoreve telefonik te nivelit B2. Pervoja ne kete drejtim ka perparsi !!
Ajo qe ne po ju ofrojme:
  • Projekti B2B termine
  • Punesim te perhershem
  • Paga Baze 800€ + bonuse 
  • Mundesi rritjeje profesionalisht
  • Ambient dinamik, motives dhe aktiv
  • Bonuse te larta
  • Kontrate pune sipas kodit te punes
Orari: 5 dite ne jave nga e hena ne te premte , full-time 10:00-18:00
Vende te limituara!!
Gm.ceenter@gmail.com
Viber: +38349447784
WhatsApp: +38349447784
Prishtine

Kategoria Telekomunikim
Skadon 10/06/23 (3 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet