Restaurant Iliri

Ndihmës Kuzhinier, Kamarier, Shankist

	 	 

Restaurant Iliri, me lokacion ne Arbëri shpall konkurs për këto vende pune:

 1. Ndihmës Kuzhinier
 2. Kamarier
 3. Shankist

Detyrat dhe përgjegjësitë  për pozitën Ndihmës Kuzhinier

 • Të ketë njohuri dhe përvojë pune për përgaditjen e ushqimeve të ndryshme
 • Përgjegjësi rreth mirëmbajtjes së kuzhinës dhe mbarëvajtjes së punës
 • I përgjigjet kërkesave të kuzhinierit dhe e asiston gjatë orarit të punës

Detyrat dhe përgjegjësit për pozitën Kamarier

 • Të jetë I sjellshëm dhe të kujdeset për kërkesat e klienteve
 • Aftësi të mira komunikuese me klientët
 • Të ketë përvojë pune si kamarier
 • Të jetë fleksibil dhe I shoqërueshëm

Detyrat dhe përgjegjësitë për pozitën Shankist

 • Të ketë përvojë pune si shankist
 • Të jetë fleksibil dhe I shoqërueshëm

Të gjithë të interesuarit për pozitat e lartëpermendura mund të na kontaktojnë në numrin e telefonit  049-840-300

TAGS: Restaurant IliriPrishtineKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

Shikime 1703
Kategoria Hoteleri
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC