1

Shitës/e, Depoist (3)

Ruaj
Ylli Dekor
Follow
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 


+383 45 750 010 

Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 09/06/23 (2 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prizren
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet