1

Pizzaman, Kamarier/e, Ndihmës/e Kuzhiner/e, Punëtor/e për Plazh (Ulqin)

Ruaj
Toni Grill
Follow
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Lokacioni: Ulqin, Mali i Zi

Plazhi & Restaurant TONI GRILL shpallë konkurs për këto pozita:

  • Pizzaman
  • Kamarier/e
  • Ndihmës Kuzhiner/e
  • Puntorë/e për Plazhë

Kualifikimet e kërkuara per keto pozita jane:

  • Përvojë parakprake e punës në Gastronomi
  • Të ketë aftësi te shkelqyera komunikuese.
  • Të ketë aftësi të mira organizative

Ne ofrojmë

  • Akomodim dhe Transporti i sigurar nga Punëdhenesi
  • Pagesë konkurruese bazuar në experience dhe aftësi

Te gjithe te interesuarit mund te aplikojne permes numrit te telefonit

+38269532020 (Viber) çdo dite prej orës 08:00 – 18:00 ose të dërgojnë CV-në tyre në e-mail: tonigrill@gmail.com 

Shikime 3,465
Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 08/06/23 (9 ditë)
Orari Full Time
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet